GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 13989193

nr 1398 9193

Anders Widjedal

(f. 1964), Sverige

Vas, Signerad, daterad -87. Glaserad keramik. Höjd: 13cm. Diameter: 25cm

Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

tisdag 25 maj 2021
kl 02:47:33

Anders Widjedal

Läs mer om Anders Widjedal